Drewniany Konik to miejsce stworzone przez rodziców dwu i czterolatka, którzy na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji postanowili zorganizować przestrzeń,  w której dzieci będą mogły bawić się w ciekawy sposób, a rodzice wypoczywać w przyjemnej atmosferze. Wiemy jak istotny jest rozwój każdego dziecka, dlatego wyszukaliśmy mnóstwo zabawek i atrakcji, dzięki którym dzieci poprzez zabawę będą mogły rozwijać swoje wrodzone talenty.  W naszej bawialni, oczekuje na dzieci drewniany mini świat, w którym dzieci wcielają się w role dorosłych. Mamy dla nich gabinet lekarski, kuchnie, sklep czy warsztat. Nasze drewniane pomieszczenia są w mini skali ale wyobraźnia nie ma tu ograniczeń.  Pomyśleliśmy także o  niemowlakach i przygotowaliśmy dla nich specjalną strefę.

W trosce o dobre samopoczucie rodziców i opiekunów proponujemy chwile odpoczynku przy świeżo mielonej kawie, aromatycznej herbacie, pysznej  lemoniadzie. Znajdziecie u nas także słodkości ale bez cukru. Proponujemy ciasta na bazie owoców i warzyw. Dla zgłodniałych dzieci i dorosłych mamy coś do zjedzenia, codziennie inna zupa a także  przekąski na ciepło, bagietki i kanapki. A gdy podczas zabawy zabraknie Wam energii mamy wyciskanie soki, smoothie, jogurty z granolą.

W Drewnianym Koniku odbywać się będą zajęcia i warsztaty, plastyczne, muzyczne, techniczne. A także joga dla mam i warsztaty z chustonoszenia.

Mamy nadzieję, że Drewnianego Konika będziecie tworzyć razem z nami dlatego liczymy na wasze pomysły, uwagi czy sugestie abyście czuli się u nas  naprawdę komfortowo.

Przyjdźcie i sprawdźcie co jeszcze mamy Wam do zaproponowania.

Do zobaczenia w Drewnianym Koniku